• LAMPY ZEWNĘTRZNE

Lampy zewnętrzne ostatnio zyskują na popularności, zdobiąc i oświetlając tarasy, ogrody, altany naszych Klientów. Najmodniejsze oprawy świetlne na zewnątrz charakteryzują się podwyższoną szczelnością oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Lampy ogrodowe dekoracyjne są w ostatnim czasie modnymi dodatkami w ogrodzie.

Nowoczesne dekoracje do ogrodu - lampy zewnętrzne

W nowoczesnym ogrodzie, nie może zabraknąć odpowiedniego oświetlenia dekoracyjnego. Spędzając dużo czasu na własnych posesjach, tarasach czy balkonach, staramy się zadbać o aranżację. Oprócz roślinności, w ostatnim czasie na popularności zyskują również wszelkie lampy. Nie tylko oświetlenie elewacji czy lampy do oświetlenia wejścia, ale szczególnie modnym rozwiązaniem są lampy solarne lub te z dodatkową funkcją ładowania ładowarką. 

Kule ogrodowe LED - modne oświetlenie w ogrodzie

Na szczególną uwagę zasługują lampy przeznaczone do użytku na zewnątrz w formie kul ogrodowych. Małe lub duże, kto co lubi, takie lampy ogrodowe pięknie prezentują się na frontach domów, zdobiąc teren zielony. Nasze produkty są wykonane z materiałów, które są odporne na warunki zewnętrzne, i choć ich cena odbiega od tych marketowych lamp, to jakość przewyższa w znacznym stopniu. Lampy ogrodowe w formie kul albo i kwadratów, możemy ładować za pomocą słońca lub za pomocą kabla. Występują także w opcji na zasilanie - jeżeli na etapie projektu ogrodu zaplanujesz instalację. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich ciekawych propozycji lamp ogrodowych, które będą zdobić nasze tereny cały sezon!

Modne lampy stojące zewnętrzne - idealne na taras

Sklep Luxardi to miejsce w którym nabędziesz specjalnie wybrane najlepsze lampy do ogrodu, na taras lub do altany. Oferujemy naszym Klientom ciekawe, nowoczesne produkty prosto z fabryki w Hiszpanii. Najbardziej popularne są lampy stojące na taras, które nasi Klienci często wybierają. Dlaczego? Ponieważ ich technologia pozwala na ładowanie żarówek za pomocą kabla, a wtedy możemy stawiać lampę w dowolnym miejscu. Inne lampy zewnętrzne wyposażone są w tuby ledowe, które można również ładować za pomocą kabelka albo światłem słonecznym.