Blog kategorie

Recenzja: solarna kula ogrodowa pływająca

Recenzja: solarna kula ogrodowa pływająca

Recenzja: solarna kula ogrodowa pływająca

statnio wpadliśmy na świetny pomysł! Ponieważ nasz sklep oferuje rozwiązania oświetleniowe od kilku producentów, to zależy nam na tym, aby te produkty były dostępne i sprawdzone pod względem jakościowym! Dlatego też, będziemy regularnie opisywać wybrane produkty, tak aby maksymalnie przybliżyć Wam jakość nabywanej lampy, bowiem wiemy, że zakupy przez internet niosą za sobą wiele niepewności.

Solarne kule ogrodowe

Dziś pod lupkę weźmiemy lampę solarną z kolekcji Buly od hiszpańskiego producenta New Garden. Przede wszystkim lampy Buly nie należą do najtańszych rozwiązań solarnych. Dlatego najpierw porównanie:

Tania lampa solarna kula do ogrodu:

Wiele lamp dostępnych w sklepach, marketach promowanych jest ze względu na niską cenę. Za lampę w jednym ze znanych sklepów z wyposażeniem domu i ogrodu zapłaciliśmy 25 zł. Wbijasz w ziemię, świeci słońce, jest dzień uwaga tylko niezbyt pochmurny.. i masz wieczorem lekkie światło o zimnej lekko niebieskiej barwie. Materiał wykonania to niezbyt wytrzymały plastik, który podczas upadku zapewne popęka, no ale za 25 zł to w sumie nic strasznego. Jeżeli ustawimy między roślinami i światło dzienne nie będzie zbyt wystarczające to lampa również będzie świeciła mniej. Nie zbyt dobrze trzyma się np. na stoliku, zatem nadaje się do wbicia w podłoże. I to tyle co możemy napisać.

Kula ogrodowa solarna Buly od New Garden

Z ręką na sercu: nie tylko ze względu na to, że to nasz produkt i możemy się nieco rozpisać, ale właśnie dlatego, że jest o czym pisać w przypadku tych lamp.

Lampa solarna do ogrodu BULY jest to hiszpańska propozycja, wykonana z polietylenu, trwałego tworzywa o nieco chropowatej powierzchni, co daje poczucie wytrzymałości. Jej podstawa została tak uformowana, lekko jakby „ścięta” aby swobodnie można było postawić na dowolnej powierzchni np. jako lampa na stół na tarasie.

 

W podstawie tej lampy zamocowana jest ledowa lampka z technologią opatentowaną przez markę New Garden LED TUBE. Lampy ogrodowe kule występują w rozmiarach: 20, 30, 40, 50, 60, 80 przy czym trzy pierwsze rozmiary posiadają wbudowaną technologię  Solar Flotante, która pozwala na zastosowanie lampy ogrodowej jako oświetlenie do basenu. Tak jest, możemy ją używać również w wodzie. Zatem jeżeli masz oczko wodne, basen to doskonałym dodatkiem będzie dekoracyjna lampa solarna kula BULY.

Co więcej o możliwości kul solarnych Buly?

Do zestawu jest dołączona instrukcja, bardzo intuicyjna, zobrazowana. W zestawie z lampą jest pilot, oprócz włącz i wyłącz posiada on kilka funkcji:

 • Możliwość automatycznego ładowania solarnego
 • Zmiana kolorów RGB i światła na zimne, ciepłe
 • Zmiana intensywności światła
 • Zmiana rodzaju światła (powolna zmiana kolorów np. do ćwiczeń relaksacyjnych lub jogi, tryb imprezowy itp.)

Solarną kulę pływającą naładujemy również za pomocą dołączonej ładowarki, jeśli tylko mamy w pobliżu zasilanie albo możemy to zrobić wcześniej.

Dlatego lampa solarna BULY jest bardzo funkcjonalna, można ją zabierać w dowolne miejsce, szczególnie rozmiar 20, który nawet zmieści się do większej torebki. Inne są lekkie, więc możemy przestawiać gdzie tylko mamy ochotę. Może służyć nam podczas:

 • imprezy w plenerze,
 • na tarasie,
 • w ogrodzie,
 • przy ognisku,
 • na balkonie,
 • na basenie,
 • w oczku wodnym
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl