• podświetlane meble ogrodowe

W naszym butiku z oświetleniem, znajdziesz również nowoczesne podświetlane meble ogrodowe, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz zastosowaniem technologii oświetlenia LED. Dzięki temu możesz ładować podświetlane meble na taras, energią słoneczną. 

Meble ogrodowe z polietylenu - trwały materiał dostosowany do stosowania na zewnątrz

Rewelacyjne produkty, które cieszą się ogromną popularnością, to najnowsza marka produktów do ogrodu i na taras. To marka hiszpańska New Garden. Ich wielką zaletą jest materiał, z którego zostały wykonane. Polietylen, to wysokiej jakości tworzywo sztuczne, odporne na warunki atmosferyczne. Podświetlane meble ogrodowe spokojnie mogą być użytkowane na zewnątrz w każdym sezonie. Pięknie prezentują się zarówno latem jak i zimą. 

Nowoczesna architektura mała - podświetlane meble na taras

New Garden to hiszpański producent oświetlenia zewnętrznego. Oprócz tego w swoim portfolio posiada także bardzo ciekawe, nowoczesne meble ogrodowe. W rodzinie produktów, są między innymi podświetlane meble ogrodowe. Mogą być użytkowane w ogrodzie, ale także na tarasie. Szczególnie zainteresowanie podświetlanymi meblami jest w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, gdzie można miło spędzić czas przy basenie, czy w barkach. W rodzinie New Garden, dostępne są produkty takie jak: fotele ogrodowe, stoliki kawowe podświetlane, wysokie stoliki barowe, hokery na zewnątrz, podświetlane donice.