• podświetlanie donice LED

Nowoczesne aranżacje tarasów wymagają nowatorskich rozwiązań, a nasze propozycje to zastosowanie elementów dekoracyjnych, takich jak podświetlane donice. Są trwałe, solidnie wykonane i mają szereg innych zalet, jak np. zmienne barwy światła czy sterowanie pilotem. Oprócz tego są eleganckie i w pełni odporne na warunki atmosferyczne, a co najważniejsze: nie potrzebują zasilania prądem.

Podświetlane donice w ogrodzie

Modne i popularne w ostatnim czasie, są podświetlane donice marki New Garden. Jest to trend, który wybierają  najczęściej pasjonaci ogrodów, a także miłośnicy nowoczesnych aranżacji. Takie podświetlane duże donice o różnych kształtach, sprawdzają się na frontach domów, dodając uroku wizytówce domu. 

Nowoczesny design na tarasie

Nowoczesne donice ogrodowe, słyną z tego, że są bardzo efektowne, szczególnie w parze z drewnianymi dodatkami lub nowoczesnymi meblami ogrodowymi. Pięknie prezentują się wśród betonu, dekoracyjnych kamyków, jak również w pobliżu ozdobnych traw. Podświetlane donice, mają ogromną zaletę, ponieważ mają w sobie światło LED, w kilku barwach, są sterowane pilotem, a co najważniejsze można wygodnie posadzić wymarzoną roślinę. Donice współgrają świetnie ze wszystkimi produktami marki New Garden.